Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 2.5- Crazy for YouRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0