Movies
Ratings
83
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0