Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0