Movies
Ratings
628
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SingularityRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0