Movies
Ratings
113
The Exit 8Rated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0