Titles you rated
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0