Titles you rated
- TorikoRated ★ 2.0
- TorikoRated ★ 2.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 2.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 2.0
REBORN!Rated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 1.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0