Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0