Movies
Ratings
65
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5