Titles you rated
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0