Movies
Ratings
1117
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5