Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Time Travel TondekemanRated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
The Dearest LadyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0