Movies
Ratings
32
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0