Titles you rated
Paradise: LoveRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0