Titles you rated
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Scissor Seven Season 4Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Midnight Asia: Eat Dance DreamRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0