Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0