Series
Ratings
68
The World of the MarriedRated ★ 3.0- The ClubhouseRated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.5- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0