Titles you rated
The TrunkRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0