Titles you rated
Kill la KillRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5- Fate/Grand Carnival 1st SeasonRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5