Titles you rated
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Columbus CircleRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
LovableRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.0