Titles you rated
Citizen KaneRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 1.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Perfect StrangerRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 3.0