Titles you rated
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 5.0- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.0
- KARASRated ★ 3.5
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
High School of the DeadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
FringeRated ★ 2.0
ChuckRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
NCISRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Royal PainsRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0