Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The LettersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
Who Am IRated ★ 3.0
TranceRated ★ 3.0- Always: Sunset on Third Street 3Rated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MannequinRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5