Movies
Ratings
625
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Company MenRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
Babysitting 2Rated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
Tetsuo: The Bullet ManRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 1.5