Movies
Ratings
1110
BugoniaRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0
MankRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 2.0
Sick of MyselfRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
MuseRated ★ 3.0
MaXXXineRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 1.5
La ChimeraRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.0
Ricky Gervais: ArmageddonRated ★ 3.0