Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 2.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 5.0
Road GamesRated ★ 4.0
The UnthinkableRated ★ 5.0
UnthinkableRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5