Movies
Ratings
50
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.0
MossRated ★ 3.0- OceansRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
ActressesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0