Movies
Ratings
382
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 4.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0