Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.0
InsideRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The WigRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
CreepyRated ★ 1.0- 28 Months LaterRated ★ 3.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
The PuppetRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 2.0