Movies
Ratings
204
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PawnRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5