Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Kakegurui: The MovieRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
CubeRated ★ 1.5
GravityRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0