Movies
Ratings
559
WickedRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 0.5
LeonRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0