Titles you rated
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0