Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 2.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Beatles: Get BackRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0