Movies
Ratings
282
Rough CutRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
LucyRated ★ 0.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 1.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5