Titles you rated
Face/OffRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0