Titles you rated
OverlordRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0