Movies
Ratings
187
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
I Lost My BodyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Cold WarRated ★ 5.0