Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.0