Series
Ratings
21
Fight For My WayRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0