Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0