Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0