Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5