Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0