Titles you rated
- SHOWTIME Burning the BEASTRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0