Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5- 날아라 호빵맨 - 반짝반짝 별의 눈물Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Tobot: Attack of the Robot ForceRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5