Movies
Ratings
1376
MatildaRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Oh My GodRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Triumph of the SpiritRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.0
April 9thRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0