Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5