Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Queen MargotRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0