Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0